Data publikacji oferty: 11.02.2022

GRECOS HOLIDAY

Szukasz ciekawej pracy w branży turystycznej? Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie u czołowego touroperatora? Dołącz do zespołu Grecos Holiday! Aktualnie prowadzimy rekrutacje na płatny staż w Dziale Awiacji.

Twoje zadania:

  • Monitorowanie poprawności danych w systemie rezerwacyjnym
  • Współpraca z dostawcami usług – kontrahentami, Touroperatorami, portami lotniczymi w zakresie awiacji
  • Monitorowanie realizacji usług związanych z awiacją dla naszych Klientów
  • Analiza oferty i działań konkurencji
  • Bieżąca praca operacyjna w systemie rezerwacyjnym

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie branżą turystyczną
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • otwartość, biegłość w nauce systemów rezerwacyjnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością rozwoju i przedłużenia współpracy na umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze podróży
  • Kompleksowe szkolenie
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych do Grecji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej

Aplikuj tutaj: https://grecos.elevato.net/pl/stazysta-w-dziale-awiacji,j,63