Data publikacji oferty: 11.02.2022

Doradca Klienta – umowa zlecenie
4F w King Cross Marcelin w Poznaniu

Opis stanowiska:

– aktywną, zgodną ze standardami obsługę klienta,

– budowanie długotrwałych relacji z klientami,

– dbanie o odpowiedni wizerunek salonu,

Oczekujemy:

– konieczne doświadczenie w sprzedaży branża odzieżowa (minimum 1 rok),

– dyspozycyjności (praca także w weekendy) (chętnie student/ka zaoczny/a)

– wykształcenia min. średniego,

– energicznej, charyzmatycznej i otwartej osoby,

– doświadczenie w obsłudze komputerowych programów sprzedażowych większych sieci,

– optymizmu i komunikatywności,

– zaangażowania w wykonywaną pracę,

– aktywnego zainteresowania sportem,

Oferujemy:

– stabilną pracę,

– dobre wynagrodzenie,

– pracę w zgranym i młodym zespole,

-umowa zlecenie/umowa o pracę

-możliwość skorzystania z programów Benefitsystems (karta Multisport)

Prosimy o przesłanie CV do 20.03.2022r.: https://www.olx.pl/oferta/praca/sprzedawca-doradca-klienta-4f-w-king-cross-marcelin-w-poznaniu-CID4-IDK0RFA.html#d75a1c0deb

Dalszy proces rekrutacji przeprowadzony będzie tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.