PEŁNA NAZWA FIRMY/INSTYTUCJI:
MOPS Puszczykowo /Piotr Dzięcioł
ADRES:
(ul., nr, miejscowość, woj., kod poczt.)
62-040 Puszczykowo, Wysoka 1
ADRES STRONY INTERNETOWEJ:
mops@puszczykowo.pl
NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY / PRAKTYK:
Asystent osoby niepełnosprawnej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Poszukuję asystenta osoby niepełnosprawnej do programu „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej” dla osoby z dystrofią mięśniową w wymiarze 28 godz/mies.. – Towarzyszenie i asystowanie podczas codziennych aktywności w domu oraz okazjonalnie  takich jak spacery, wizyty w kinie, kawiarniach i restauracjach i na wydarzeniach społecznych.  – Wspieranie w dążeniu do celu, spełnianiu marzeń – umiejętność pewnego i bezpiecznego prowadzenia pojazdu, wsadzania i wysadzania niepełnosprawnego na fotel pasażera – Wsparcie w codziennej higienie, w tym umiejętność udzielania pomocy przy toalecie.
WARUNKI ZATRUDNIENIA:
(rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.)
Umowa zlecenie 45-50 zł brutto za godzinę
OFERTA WAŻNA DO:
31/03/2024
UWAGI:
– Zrozumienie potrzeb i wyzwań związanych z niepełnosprawnością fizyczną, zwłaszcza zanikiem mięśni. – Prawo jazdy. – Empatia, cierpliwość oraz gotowość do niesienia wsparcia emocjonalnego. – Odpowiedzialność, opanowanie – Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji. *Mile widziane* – Doświadczenie w pracy z osobami posiadającymi niepełnosprawność fizyczną
KONTAKT:
Piotr Dzięcioł 500137322 e-mail piotr@5br.pl