NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY:

Specjalista ds. informacji w Centrum Informacji Kulturalnej– Wydawnictwo Miejskie Posnania, ul. F. Ratajczaka w Poznaniu

NAZWA I ADRES FIRMY/INSTYTUCJI:

Centrum Informacji Kulturalnej– Wydawnictwo Miejskie Posnania ul. Ratajczaka 44

61-728 Poznań

telefon: 61 854 07 52, 61 854 07 53 lub 61 854 07 54

OSOBA KONTAKTOWA:

Anna Smolarkiewicz

BRANŻA: kultura

www.cik.poznan.pl

WYMAGANIA DLA KANDYDATA (języki obce, obsługa komputera, pożądane cechy osobowości itp.):

wymagana znajomość Poznania (kulturalnej oferty, turystycznych atrakcji oraz infrastruktury), znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, wysoka kultura osobista, znajomość obsługi komputera wskazane posiadanie cech takich jak: komunikatywność, uprzejmość, opanowanie, samodzielność, umiejętność pracy w grupie

OPIS  ZADAŃ / ZAKRES OBOWIĄZKÓW / WYMAGAŃ NA DANYM STANOWISKU:

stanowisko w dziale bezpośredniej obsługi klienta; zakres obowiązków: udzielanie informacji, sprzedaż biletów na wydarzenia kulturalne, publikacji i pamiątek (obsługa kasy fiskalnej), obsługa Fotoplastykonu Poznańskiego

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

umowa-zlecenie w okresie 1.07-30.09.2024 r. Wymiar czasu pracy: pół etatu.

Oferujemy również możliwość przyjęcia tej osoby na praktyki.

TRYB REKRUTACJI: mail, na adres: anna.smolarkiewicz@wm.poznan.pl

OFERTA WAŻNA DO: 31.05.2024