PEŁNA NAZWA FIRMY/INSTYTUCJI:
Kidstation
ADRES:
(ul., nr, miejscowość, woj., kod poczt.)
Bruzdowa 92/4, 02-991 Warszawa
ADRES STRONY INTERNETOWEJ:
NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY / PRAKTYK:
Trener zajęć sportowych dla przedszkolaków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  Prowadzenie zajęć sportowych: Studenci będą mieli okazję przygotowywać i prowadzić różnorodne zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.   Opieka nad grupą: Podczas zajęć praktykanci będą odpowiedzialni za bezpieczeństwo i wsparcie dzieci.   Tworzenie programów edukacyjnych: Możliwość współpracy przy tworzeniu programów i scenariuszy zajęć sportowych.
WARUNKI ZATRUDNIENIA:
(rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.)
-Umowa zlecenie – Miesięczny okres próbny – 50 zł – 0,5 h – 1 grupy  65 zł – 1 h – 2 grupy 80 zł – 1,5h – 3 grupy 95 zł – 2 h – 4 grupy 110 zł – 2,5h – 5 grupy  (+15 zł za każde następne pół godziny)
OFERTA WAŻNA DO:
1 Września 2024r.
UWAGI:
Wymagania: Status studenta kierunków związanych z wychowaniem fizycznym, pedagogiką, psychologią lub pokrewnych. Zainteresowanie pracą z dziećmi. Dyspozycyjność w ustalonym czasie zajęć. Oferujemy: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Pracę w młodym i dynamicznym zespole. Elastyczne godziny praktyk dostosowane do zajęć akademickich.
KONTAKT:
Wiktoria Pawlak