Kursy instruktorskie, dokształcające lub studia podyplomowe – pozostały ostatnie miejsca w grupach. Oferta Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia w AWF Poznań pozwala na zdobycie dodatkowego doświadczenia trenerskiego, instruktorskiego w wielu dyscyplinach, np. żeglarstwie, tenisie, lekkiej atletyce, zapasach, triathlonie, tańcu i wielu innych. Zachęcamy do skorzystania.Kierunki i kursy, na które są ostatnie wolne miejsca:

Studia podyplomowe:
Taniec i fitness w aktywności fizycznej
Trener osobisty
Przygotowanie pedagogiczne dla kierunku Sport
Organizacja i zarządzanie sportem
Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
Terapia manualna
Psychologia sportu

Kursy Instruktor Sportu AWF:
Żeglarstwo, Tenis, Triathlon, Zapasy, Lekka atletyka
Kursy Instruktora Rekreacji Ruchowej AWF:
Fitness: ćwiczenia siłowe, Fitness: nowoczesne formy gimnastyki, Taniec, Hipoterapia
Kursy dokształcające:
Pilates dla dzieci i młodzieży, Trener osobisty, Wychowawca kolonijny, Kierownik kolonijny

Zajęcia rozpoczną się w mają br., jeśli na konkretne szkolenie lub studia podyplomowe zbierze się odpowiednia liczba. W przypadku nieosiągnięcia wymaganej liczby zainteresowanych – rozpoczną się jesienią.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie CDKiS.
Studia podyplomowe: [link]
Kursy i szkolenia: [link]