Sekcja Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór otwarty na ostatnie wolne miejsca, na studia w semestrze letnim w roku akademickim 2022/2023. Marzy ci się studiowanie w słonecznej Portugalii? A może chciałbyś przenieść się na kilka miesięcy do naszych sąsiadów z południa? Aplikuj do 25 października br.!

Studenci do wyboru mają uczelnie mieszczące się m.in. w Chorwacji, Grecji, Portugalii, na Cyprze, Węgrzech lub w Czechach.

Wykaz wolnych miejsc: [link]

Wypełniony na komputerze formularz ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem należy przesłać na adres: nawrocka@awf.poznan.pl lub modrzejewska@awf.poznan.pl, albo dostarczyć osobiście (pokój 116 na I piętrze w Budynku Dydaktycznym), od poniedziałku do piątku w g. 10-14.

Termin składania formularza rekrutacyjnego: 25 października br.

Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza skanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.

Formularz rekrutacyjny: [link]

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Erasmus+: [link].