Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak poprawić postawę ciała, w jaki sposób walczyć z bólem pleców, lub co zrobić, by zwiększyć moc i wytrzymałość swoich mięśni – zapisz się już dziś na webinar pod hasłem „Pilates w ujęciu integracji psychofizycznej”. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia w godzinach 19:00-20:15 na platformie Zoom.

Webinar skierowany jest do studentów studiów I stopnia AWF Poznań, ale także do wszystkich zainteresowanych pilatesem i jego wpływem na samopoczucie. Przygotowany został przez studentki nowej specjalności pierwszego roku studiów II stopnia na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej – „Specjalista Body&Mind” – pod okiem mgr Marii Tarnas, prowadzącej zajęcia na tym kierunku i związanej z Zakładem Tańca AWF Poznań.

Podczas spotkania studentki m.in. przedstawią definicję, filozofię i zasady pilatesu, omówią ćwiczenia, wskażą komu są dedykowane. W trakcie blisko 1,5-godzinnego spotkania wyjaśnią, dlaczego metoda Pilates jest formą Body&Mind i czemu zaliczana jest do edukacji somatycznej. Jak wskazują inicjatorki spotkania, pilates jest przykładem holistycznego podejścia do kreowania zdrowia fizycznego i psychicznego.

LINK do wydarzenia na Facebooku: [link]

LINK do wydarzenia na Zoomie: [link]