Trwa rekrutacja na studia podyplomowe oraz kursy w AWF Poznań. Składanie dokumentów odbywa się drogą mailową, natomiast zajęcia realizowane są w formie zdalnej. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą edukacyjną Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia oraz do wypełnienia ankiety.

Studia podyplomowe w AWF Poznań można podjąć na takich kierunkach jak m.in. Psychologia Sportu, Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie, czy Trener Osobisty (Personalny). Aktualna sytuacja, ograniczająca czas spędzany poza domem, sprzyja samorozwojowi i zdobywaniu nowej wiedzy.

Z ofertą edukacyjną można zapoznać się na stronie: link.

Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia przeprowadza także ankietowe badanie opinii. Jego celem jest rozwinięcie i jak najlepsze dopasowanie oferty studiów podyplomowych i kursów do aktualnych potrzeb i oczekiwań osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy oraz doskonaleniem zawodowym.

Anonimowa ankieta dostępna jest na stronie: link.