Trwa konkurs dla studentów AWF Poznań „Spalaj kalorie w wakacje!” pod patronatem Rektora prof. AWF dra hab. Dariusza Wielińskiego. Ze względu na intensywny czas sesji egzaminacyjnej oraz obron prac dyplomowych termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych został przedłużony do 31 lipca br., do godz. 23.59.

Wakacje to idealny czas na nadrabianie zaległości w aktywności fizycznej powstałych w trakcie pandemii. Studenci naszej Akademii mają okazję pokazać swoją pasję do ruchu i przekazać ją innym. Najlepsze trzy treningi oraz nagrodzone zgłoszenia zostaną wypromowane wśród uczniów, ich rodziców, nauczycieli, a także innych studentów czy mieszkańców Poznania.

Jak najwięcej spalonych kalorii w max. 3 minuty!

Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie treningu cardio, mającego na celu redukcję tkanki tłuszczowej, wg schematu: 4 różne ćwiczenia cardio trwające po 30 sek. każde, przeplatane jednym ćwiczeniem turbo trwającym 10 sek. Trening należy następnie nagrać i przesłać komisji konkursowej w formie filmiku instruktażowego. W skład komisji wchodzą prodziekani ds. studenckich – dr Krystian Wochna oraz dr Tomasz Garsztka, dr Anna Gogojewicz z Zakładu Żywności i Żywienia oraz kierownik Działu Marketingu i Karier Lidia Majdecka.

Komisja wyłoni trzech laureatów oraz przyzna trzy wyróżnienia. Laureaci otrzymają karty podarunkowej do sklepu sportowego o wartości: 300 zł I miejsce, 200 zł II miejsce, 100 zł III miejsce oraz pakiet gadżetów z logo Uczelni (okolicznościowy kubek z cytatem m.in. patrona Uczelni, koszulka, workoplecak, buff, maseczka ochronna). Osoby wyróżnione otrzymają zestaw gadżetów.

Działaj już dziś!

Zgłoszenie konkursowe należy przesłać do 31 lipca br. na adres: konkurs@awf.poznan.pl. Uczestnicy są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem konkursu: pobierz. Przesłanie pracy konkursowej świadczyć będzie o zapoznaniu się z regulaminem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy oraz wsparcia dzieci, młodzieży i dorosłych w powrocie do formy fizycznej, a także do zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności!

Ze względu na intensywny czas sesji egzaminacyjnej oraz obron prac dyplomowych termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych został przedłużony do 31 lipca br., do godz. 23.59. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs@awf.poznan.pl