Zachowanie dystansu społecznego, obowiązkowe korzystanie ze środków ochrony osobistej, ograniczenia w korzystaniu z wind, zalecane zachowanie w trakcie zajęć stacjonarnych – najnowsze Zarządzenie Rektora AWF wprowadza dokument, który reguluje zasady bezpieczeństwa i higieny podczas przebywania na terenie lub w obiektach Uczelni. Zasady obowiązują pracowników i studentów. Szczegółowe informacje dostępne są w Zarządzeniu.

Zarządzenie Rektora nr 49/2020 z 22 września 2020 r. wprowadzające dokument pn. „Zasady bezpieczeństwa i higieny podczas przebywania na terenie lub w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu w związku z obowiązującym stanem epidemicznym (SARS-CoV-2)” [link]

Zasady bezpieczeństwa i higieny podczas przebywania na terenie lub w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu w związku z obowiązującym stanem epidemicznym (SARS-CoV-2) [link]

Dokument zobowiązuje wszystkich pracowników i studentów Akademii do bieżącego śledzenia informacji udostępnianych przez Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także komunikatów wewnątrzuczelnianych publikowanych w zakładce „COVID-19 Komunikaty” na stronie głównej Uczelni.