Dokładna instrukcja, jak wykonywać ćwiczenia, dobra technika i wysoka jakość materiału to te elementy wyróżniły film Aleksandry, studentki Wychowania fizycznego – zwyciężczyni konkursu „Spalaj kalorie w wakacje!”. Zachęcamy do zapoznania się z nagrodzonymi pracami.

Uczestnicy konkursu opracowali treningi cardio, mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej, wg schematu: 4 różne ćwiczenia cardio trwające po 30 sek. każde, przeplatane jednym ćwiczeniem turbo trwającym 10 sek. Propozycje studentów zostały dopasowane do możliwości osób w rożnym wieku i na różnym poziomie umiejętności ruchowych. Zachęcamy do zapoznania się z efektami ich pracy i do wspólnego treningu!

Decyzją komisji konkursowej w składzie: dr Krystian Wochna, prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk o Zdrowiu, dr Tomasz Garsztka, prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej, dr Anna Gogojewicz z Zakładu Żywności i Żywienia oraz kierownik Działu Marketingu i Karier Lidia Majdecka, I miejsce zajęła Aleksandra Chojecka (Wychowanie fizyczne), II miejsce – Justyna Strzelczak (Wychowanie fizyczne), III miejsce – Natalia Dziwisz (Taniec w kulturze fizycznej), wyróżnienie – Artur Lisiak (Wychowanie fizyczne).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy () w celu ustalenia szczegółów odbioru nagród – kart podarunkowych do sklepu sportowego (o wartości: 300 zł I miejsce, 200 zł II miejsce, 100 zł III miejsce) oraz pakietów gadżetów z logo Uczelni (okolicznościowy kubek z cytatem m.in. patrona Uczelni, koszulka, workoplecak, buff, maseczka ochronna)!