W środę, 27 stycznia br., Rektor prof. Dariusz Wieliński oraz dr Jacek Jóźwiak, wiceprezes AZS AWF ds. sportu masowego, odebrali z rąk przedstawiciela Zarządu Głównego AZS-u Mariusza Walczaka statuetkę, medal oraz dyplom dla naszej Akademii za zajęcie III miejsca w kategorii uczelni wychowania fizycznego w Akademickich Mistrzostwach Polski w sezonie 2019/2020. Gratulujemy naszym reprezentantom – jest to efekt ich wyników sportowych, zaangażowania i determinacji. Na spotkaniu obecny był też Józef Ślusarek, dyrektor klubu uczelnianego AZS AWF.

Kalendarz ubiegłorocznych rozgrywek, jak wiele innych wydarzeń, musiał zostać dostosowany do warunków panującej pandemii. W tym wyjątkowym sezonie nasi sportowcy reprezentowali Akademię w takich dyscyplinach jak: futsal (kobiet i mężczyzn), piłka siatkowa (kobiet i mężczyzn), siatkówka plażowa (kobiet i mężczyzn), snowboard kobiet, szermierka i tenis stołowy kobiet.

Gratulujemy!