W związku z realizacją projektu pt. „Zintegrowana Strategia Rozwoju Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu” od kwietnia rozpocznie się kolejna edycja szkoleń dla kadry dydaktycznej naszej Akademii m.in. z metod nauczania on-line, prowadzenia dydaktyki w języku angielskim czy wykorzystania profesjonalnych baz danych.

Jako pierwsze w nowej edycji szkoleń odbędą się kursy językowe. Obecnie trwają zapisy na:

• Prowadzenie dydaktyki w języku angielskim

Prowadzący: Łukasz Ochowiak
Liczba godzin: 30 / grupę

Metody prowadzenia zajęć dobrane będą w odniesieniu do przedmiotów wykładanych przez uczestników kursu.
Uczestnicy kursu nabywają umiejętności efektywnego planowania i prowadzenia zajęć w języku angielskim oraz umiejętności przygotowania odpowiednich materiałów do prowadzenia zajęć w języku obcym (m.in. programy, prezentacje).

Harmonogram zajęć: Pobierz

• Podwyższenie umiejętności z języka angielskiego

Prowadzący: Eliza Malec, Katarzyna Zabłocka
Liczba godzin: 60 / grupę

Metody prowadzenia zajęć dobrane będą w odniesieniu do oczekiwań uczestników kursu.
Uczestnicy kursu nabywają umiejętności swobodnego posługiwania się językiem angielskim w mowie oraz piśmie.

Harmonogram zajęć: Pobierz

Szkolenia przeznaczone są dla kadry dydaktycznej Uczelni – nauczycieli akademickich zatrudnionych w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych i dydaktycznych. Uczestnicy ubiegłorocznej edycji byli z niej bardzo zadowoleni.

W celu rejestracji należy wypełnić formularz: link

W przypadku pytań prosimy o kontakt z prof. AWF dr hab. Anną Demuth oraz mgrem Damianem Dolecińskim.

Referencje dotyczące zajęć: Pobierz