Tylko do 7 kwietnia br. można składać wnioski na wyjazd w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022. Warto zdecydować już dziś!

Rekrutacja na wyjazdy na studia i praktyki na rok akademicki 2021/2022, na semestry zimowy i letni, prowadzona jest tylko online. Wypełniony elektronicznie formularz ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem należy przesłać mailowo, w formie skanu, do Sekcji Współpracy z Zagranicą naszej Uczelni, na adresy: modrzejewska@awf.poznan.pl lub nawrocka@awf.poznan.pl.

Ważne! Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza scanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.

Studenci I i III roku studiów licencjackich mogą aplikować na wyjazd tylko w semestrze wiosennym.

Warto zapoznać się z załączoną listą krajów, w których można studiować, bo wybór miejsc jest duży.

Formularz rekrutacyjny
Wykaz uczelni partnerskich
Relacja ze spotkania informacyjnego (25.03.21)