W czwartek, 2 lutego br. mgr Mateusz Ludwiczak wygłosi wykład online pt. „Czy wychowanie fizyczne może pomóc rozwiązywać dylematy moralne?”. Wydarzenie skierowane jest do studentów i absolwentów kierunków sportowych, doktorantów, trenerów, instruktorów oraz osób pracujących z młodzieżą.

Podczas wykładu zostaną przedstawione metody z wykorzystaniem atrakcyjnych form ruchu, które wspierają rozwój kompetencji społecznych i moralnych u uczniów oraz zawodników. Zajęcia dotyczyć będą także sposobów budowania procesu pedagogizacji podopiecznych.

Prelegent opowie również o dotychczasowych wynikach swoich badań, przedstawi plan, literaturę oraz poda przykłady z lekcji.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 2 lutego o godz. 18.00.

Transmisja: [link]

Wydarzenie na Facebooku: [link]

Zapraszamy!

Mgr Mateusz Ludwiczak jest nauczycielem wychowania fizycznego. Absolwent AWF Poznań, w ramach programu Erasmus studiował w Facultade de Motricidade Humana w Lizbonie. Współautor książki „Dorastanie w grze”. Uczestnik Szkoły Doktorskiej AWF Poznań, w której realizuje badania związane z rozwojem kompetencji moralnych wśród młodzieży. Prelegent konferencji dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów.