O znaczeniu sportu szkolnego w ogólnym procesie wychowania dzieci i młodzieży, przykładowych lekcjach wychowania fizycznego i możliwościach przeprowadzenia zajęć z tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży w trakcie zajęć WF-u będą rozmawiać nauczyciele i eksperci  podczas Wojewódzkiego Forum Sportu, które odbędzie się 5 listopada br. o g. 11 w sali 023/24 w Budynku Dydaktycznym AWF. Do panelu dyskusyjnego pt. „Od zawodów szkolnych do mistrzostwa sportowego na przykładzie sportowca z naszego województwa” zaproszono Patrycję Wyciszkiewicz-Zawadzką – sprinterkę na dystansie 400 m, wielokrotną reprezentantkę Polski, medalistkę MŚ oraz ME, a także Natalię Madaj-Smolińską – wioślarkę, złotą medalistkę IO, wielokrotną medalistkę MŚ oraz ME.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy dyrektorów szkół, nauczycieli wychowania fizycznego oraz działaczy sportowych. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do zapisów.

Link do zapisów: [link]

Zapisy potrwają do 3 listopada br. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Poniżej prezentujemy program wydarzenia: