Reprezentacja Uczelni w piłce siatkowej kobiet wygrała turniej półfinałowy Akademickich Mistrzostw Polski rozgrywany w Poznaniu w dniach 28-30 września. Siatkarki wygrały wszystkie rozgrywane w turnieju mecze. Zwycięstwo zapewniło im awans do finałów rozgrywek planowanych na 20-23 października w Krakowie.

W półfinale A rozegranym w Poznaniu rywalizowały reprezentacje: Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej oraz AWF Poznań. W całym turnieju nasze siatkarki przegrały tylko dwa sety – jeden, w meczu z UAM Poznań, drugi, z Politechniką Poznańską. Świetny występ zapewnił reprezentacji awans do finałów i walkę o Akademickie Mistrzostwo Polski. Turniej finałowy zaplanowany jest na 20-23 października w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy!

Fot. dr M. Anioł