Ze względu na sytuacją epidemiologiczną w kraju i zawieszenie lekcji stacjonarnych w szkołach, organizatorzy XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt. Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej, przedłużyli termin zgłaszania prac konkursowych do momentu, kiedy możliwe będzie przeprowadzenie przygotowanej na konkurs lekcji.

Nowe terminy dostarczania prac i rozstrzygnięcia tej edycji ogłoszone zostaną dopiero wtedy, gdy – choćby czasowo – możliwa będzie realizacja zajęć dydaktycznych w szkołach i gdy pomysły konkursowe będą mogły znaleźć swoje odzwierciedlenie na lekcjach wychowania fizycznego w szkołach. Da to również możliwość dokończenia prac konkursowych.

Wszystkich niezdecydowanych organizatorzy nadal zapraszają do udziału w Konkursie. W razie pytań można kontaktować się z sekretarz konkursu – dr Marleną Łopatką (wyskok@awf.poznan.pl).