„Diagnostyka i programowanie rehabilitacji w zaburzeniach rozwojowych dzieci i młodzieży” – to temat konferencji, która odbędzie się 23 marca o g. 10 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. AWF Poznań jest współorganizatorem wydarzenia. Dla studentów naszej Uczelni wstęp jest bezpłatny, konieczne jest jednak zarejestrowanie się.Celem tegorocznej konferencji jest wymiana doświadczeń naukowych w zakresie problemów medycznych, technologicznych i społecznych w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Zgodnie z współczesnymi tendencjami WHO, akcent położony będzie na zagadnienia integracji społecznej.

Konferencja skierowana jest głównie do lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, inżynierów, psychologów, pedagogów), uczestniczących w procesie kompleksowej rehabilitacji, a także dla zainteresowanych tą problematyką – szczególnie rodzin i opiekunów. Udział w konferencji mogą wziąć również studenci kierunków: fizjoterapia, lekarski, terapia zajęciowa, turystyka i rekreacja, pedagogika, psychologia, by mogli zapoznać się z nowoczesnymi wytycznymi
dotyczącymi programowania rehabilitacji dzieci z zaburzeniami rozwoju.

Przewodniczącym Komitetu Naukowego konferencji jest prof. dr hab. Jacek Lewandowski, kierownik Zakładu Rehabilitacji Narządu Ruchu w AWF Poznań, Zastępcą Przewodniczącego Komitetu Naukowego – dr hab. Marzena Wiernicka, także z AWF Poznań, Przewodniczącym Honorowym – prof. dr hab. Aleksander Kabsch, były Rektor AWF Poznań. W Komitecie Organizacyjnym znajdują się także przedstawiciele AWF Poznań: dr Ewa Kamińska, dr Marta Flis-Masłowska, dr Dorota Dolecińska, dr Łukasz Michałowski, mgr Joanna Małecka i mgr Joanna Witczak-Zwolińska.

Szczegóły w załączonym programie.

Dla studentów naszej Uczelni wstęp jest bezpłatny. Podczas rejestrowania wystarczy wpisać: Student AWF
Firma: AWF Poznań
NIP AWF (dostępny na stronie): [link]