Chcesz znaleźć pracę?  Chcesz biegle mówić w obcym języku? Zrób pierwszy krok! Jedź na zagraniczną praktykę studencką/absolwencką Erasmusa+!!!
Biuro Współpracy z Zagranicą oferuje praktyki studenckie/absolwenckie w terminie wakacyjnym w następujących ośrodkach:
– Grecja – Grecotel Hotels and Resorts
– Cypr, Grecja, Portugalia, Hiszpania, Włochy – hotele
– Włochy – Domus Salutis Rehabilitation Clinic (Brescia)
– Włochy- Camping Village (Montescudaio)
– Portugalia – Biuro Podróży ( Lizbona)

Grecja – Grecotel Hotels and Resorts – https://www.grecotel.com/

Grecotel Hotels and Resorts zarządza 28 hotelami, w większości pięciogwiazdkowymi i luksusowymi kurortami, funkcjonującymi na terenie Grecji od kwietnia do października.W okresie od maja do października poszukuje praktykantów do następujących działów:
· Dział F&B (asystent kelnerów / kelnerka, asystent barmanów / barmanek, hostess itp.)
· Dział Front Office (asystenci recepcyjni / asystenci ds. kontaktów z gośćmi  itp)
· Dział Rozrywki Hotelowej
· Dział Spa

Hotel zapewnia:
· zakwaterowanie
· 3 posiłki dziennie
· mundury
· udział w ich kosztach transferu

Wymagania:
· gotowość do podjęcia praktyki przez co najmniej trzy miesiące, w okresie od maja do października
· znajomośc języka angielskiego (uwzględnione zostaną języki niemiecki lub rosyjski)
Szczegółowe informacje.
Find your Dream Place! Grecotel
Grecotel’s Student Placements

Cypr, Grecja, Portugalia, Hiszpania, Włochy – hotele
szczegółowe informacje dostępne w Biurze Współpracy z Zagranicą.

Włochy – Domus Salutis Rehabilitation Clinic (Brescia)-http://domussalutis.it/

Domus Salutis to prywatny szpital z przychodnią uznany za jeden z najlepiej wyposażonych we Włoszech. Szeroki zasób usług medycznych obejmuje: rehabilitacje ortopedyczną, neurologiczną, kardiologiczną, aquaterapię, fizykoterapię oraz terapię zajęciową.

Włochy- Camping Village Montescudaio– luksusowy camping na wybrzeżu Toskanii, 35 km od Pizy.
Portugalia – Biuro Podróży ( Lizbona)
Szczegółowe informacje dotyczące innych ofert udostępnia Biuro Współpracy z Zagranicą (budynek rektoratu, pok. 102, godz. 11.00 – 14.30).
Zainteresowanych zapraszamy do składania formularza rekrutacyjnego do BWZ, do 28 lutego br. (budynek rektoratu, pok. 102, godz. 11.00 – 14.30).