Sekcja Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór otwarty na zagraniczne praktyki studenckie

i absolwenckie z programu Erasmus+ w okresie wakacyjnym, w roku akademickim 2021/2022.
Praktyka za granicą może być obowiązkowa i będzie ona stanowiła integralną część programu studiów lub nieobowiązkowa i stwarzać możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji i umiejętności, cenionych przez przyszłych pracodawców.
Praktyka zagraniczna pozwala uzyskać dofinansowanie nawet do 1200 euro miesięcznie (kieszonkowe oraz stypendium programu Erasmus+). Minimalny okres praktyki to 2 miesiące (60 dni).
Oferta praktyk skierowana jest do studentów wszystkich kierunków i dotyczy pracy w hotelach w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, na Malcie i Cyprze.
Szczegóły oferty dostępne w Sekcji Współpracy z Zagranicą (budynek dydaktyczny, I piętro, pokój 116).
Aby wyjechać na praktykę w programie Erasmus+ należy przesłać załączony formularz rekrutacyjny (podpisany scan) na adres: modrzejewska@awf.poznan.pl lub nawrocka@awf.poznan.pl

szczegółowe oferty:
Cypr (Fizjoterapia)
Cypr (Fizjoterapia) – Hotel Elias
Bułgaria (wszystkie kierunki studiów)
Hiszpania (wszystkie kierunki studiów)
Grecja (wszystkie kierunki studiów)
Malta (wszystkie kierunki studiów)