Do Hiszpanii, Portugalii, Turcji czy na Cypr – do tych i wielu innych państw mogą pojechać studenci AWF w ramach programu Erasmus+. Do środy, 30 marca do g. 14 można złożyć dokumenty, by studia i praktyki w roku akademickim 2022/2023, w semestrze zimowym bądź letnim spędzić za granicą. Spotkanie informacyjne, na którym Sekcja Współpracy z Zagranicą zaprezentowała najważniejsze informacje i listę uczelni wyższych z 16 państw, odbyło się 22 marca.

Jeśli ktoś nie mógł uczestniczyć, ma jeszcze szansę, by zapoznać się z tematami poruszanymi podczas spotkania online. [link] Na stronie naszej Uczelni w zakładce Erasmus+ znajduje się wykaz uczelni partnerskich [link] oraz formularz rekrutacyjny [link].

Wypełniony komputerowo formularz ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem należy przesłać na adres: modrzejewska@awf.poznan.pl  lub nawrocka@awf.poznan.pl.  Dokumenty można też dostarczyć osobiście (Budynek Dydaktyczny AWF, I piętro – p. 116, od poniedziałku do piątku w g. 10-14).

Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza skanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie w zakładce Erasmus+. [link]