10 grudnia 2023 roku odbyły się „1st Inter-University Sport Games” w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM. Inicjatorem wydarzenia było AMU Welcome Center oraz City of Poznań (Study in Poznan). W zawodach wzięło udział 80 studentów zagranicznych studiujących w Poznaniu. Rozegrane zostały konkurencje w 3 dyscyplinach: koszykówka, pierścieniówka i przeciąganie liny. Dodatkowo prowadzone były zajęcia jogi, fitnessu i pilates. W wydarzeniu wzięło udział 10 naszych „Erasmusów”, którzy zdobyli brązowy medal w koszykówce. Uroczyste wręczenie dyplomów AWF odbyło się 12 grudnia br. podczas zorganizowanego przez Sekcję Współpracy z Zagranicą turnieju bowlingowego w ramach „Christmas Party” w Centrum Rozrywki MK Bowling.