Drodzy Studenci,

Mamy nadzieję, że pomimo obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa w kraju i Europie będzie można realizować zagraniczne wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+ w przyszłym semestrze 2020/21. Dlatego w porozumieniu z Panem Prorektorem ds. Studiów rusza rekrutacja uzupełniająca na studia i praktyki zagraniczne, na semestr wiosenny 2020/2021. Podejmij przygotowania i wyślij formularz rekrutacyjny. Możliwość wyjazdu zostanie zweryfikowana przez bieżącą sytuację w kraju uczelni wysyłającej i partnerskiej, bezpośrednio przed każdym wyjazdem. Student w każdym momencie ma prawo wycofać się z podjętej wcześniej decyzji wyjazdu.Termin składania formularza rekrutacyjnego: 20 października br.

Rekrutacja TYLKO on-line!!! Wypełniony formularz ze zdjęciem i podpisem należy przesłać w formie skanu na adres: nawrocka@awf.poznan.pl lub modrzejewska@awf.poznan.pl
Uwaga: Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza scanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.

formularz rekrutacyjny
wykaz wolnych miejsc