Chcesz spędzić semestr lub dwa semestry studiów w jednej z europejskich uczelni za granicą? Ostatnia szansa, żeby  złożyć formularz rekrutacyjny na wyjazd do uczelni partnerskiej w ramach programu Erasmus+.

Sekcja Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór uzupełniający na zagraniczne wyjazdy stypendialne (studia i praktyki) w roku akademickim 2021/2022 w semestrze wiosennym.

Rekrutacja TYLKO on-line!!! Wypełniony komputerowo formularz ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem należy przesłać w formie skanu na adres: nawrocka@awf.poznan.pl lub modrzejewska@awf.poznan.pl
Termin składania formularza rekrutacyjnego: 15 października br.
Uwaga: Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza scanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.

WOLNE MIEJSCA:

Wydz. NoZ
Fizjoterapia
Instituto Politecnico  do Coimbra, Portugalia – 2 miejsca
Instituto Politecnico  do Porto, Portugalia  – 1 miejsce

Dietetyka
University of Pecs, Węgry – 2 miejsca
Polytechnic Institute of Braganca, Portugalia – 2 miejsca

Wydz. NoKF
WF i Sport
Universidade de Lisboa, Portugalia – 2 miejsca
University College of Management and Design Aspira, Split, Chorwacja – 1 miejsce