Pierwsze, jesienne, otwarte seminarium naukowe Zakładu Dietetyki Sportowej odbędzie się już wkrótce. Celem cyklicznych spotkań będzie wymiana wiedzy, dobrych praktyk i doświadczeń pomiędzy pracownikami i studentami uczelni, z którymi AWF w Poznaniu współpracuje w ramach programu Erasmus+. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykłady naszych tegorocznych gości zagranicznych: Dr. Javier Courel Ibáñez, PhD (Faculty of Sport Sciences, University of Murcia, San Javier, Murcia, Spain) oraz Dr. Tereza Jandová, PhD (Department of Physiology and Biochemistry, Faculty of Physical Education and Sport, Charles University, Czech Republic).

Seminarium, skierowane jest do pracowników i studentów Uczelni, zainteresowanych tematyką wykładów.
Zapraszamy 25 listopada 2021 r. (czwartek) w godz. 10.00-15.30 sala 023/024 (budynek dydaktyczny, poziom -1).

Program seminarium
Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie wiadomości mailowej o chęci uczestnictwa (z podaniem nazwiska i imienia uczestnika) na adres: nowaczyk@awf.poznan.pl