Studenci zainteresowani wyjazdem w ramach programu Erasmus+ mogą rozpocząć przygotowania i wysłać formularz rekrutacyjny. Biuro Współpracy z Zagranicą wyraża nadzieję, że pomimo obecnej sytuacji można będzie realizować zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia i praktyki w ramach programu w roku akademickim 2020/21. Możliwość wyjazdu zostanie zweryfikowana przez bieżącą sytuację w kraju uczelni partnerskiej bezpośrednio przed każdym wyjazdem. Nabór trwa do 20 maja br.

Rekrutacja dotyczy wyjazdów zarówno w semestrze zimowym, jak i letnim w roku akademickim 2020/21. Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są jedynie drogą mailową. Wypełniony formularz ze zdjęciem i podpisem (bez potwierdzania ocen) należy przesłać na adres: modrzejewska@awf.poznan.pl. Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza kserokopii suplementu do dyplomu.

Nabór trwa do 20 maja br.

Pliki do pobrania:
– wykaz uczelni partnerskich: Pobierz