Z inicjatywy Fundacji Rektorów Polskich zorganizowany został cykl webinariów pt. „Uczelnie w czasie epidemii: nowe uwarunkowania i dobre praktyki”. Seminaria mają na celu wymianę doświadczeń i upowszechnianie dobrych praktyk w gronie przedstawicieli uczelni. Najbliższe seminarium dotyczyć będzie rekrutacji na studia i odbędzie się 14 maja br. w godz. 13.30-15. Dostęp do webinariów jest darmowy.

Cykl seminariów potrwa do 4 czerwca br. Odbywają się one co tydzień w czwartki. Tematem najbliższego spotkania jest proces rekrutacji na studia. Kolejne seminaria dotyczyć będą wydłużenia ewaluacji naukowej, współpracy międzynarodowej oraz cyfryzacji uczelni.

Zapisy na webinaria prowadzone są na stronie: link.

Inicjatorami serii seminariów jest Fundacja Rektorów Polskich wraz z partnerem technologicznym i organizacyjnym firmą PCG Academia.