Czym wyróżnić się na rynku pracy? Aktualną i pogłębioną wiedzą, udoskonalonymi umiejętnościami, nowoczesnym podejściem do branży! Właśnie to dają kursy, szkolenia i studia podyplomowe w AWF Poznań. W szerokiej ofercie edukacyjnej na rok akademicki 2020/2021 znajdują się kierunki dla psychologów, dietetyków, fizjoterapeutów oraz przedstawicieli branży turystycznej i rekreacyjnej. Zapisy trwają!

Kierunki studiów podyplomowych, kursy oraz szkolenia z oferty Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pracowników, rozumiejących potrzeby osób aktywnych fizycznie na poziomie rekreacyjnym.

Tradycje uczelni sportowej oraz wiedza i doświadczenie praktyków gwarantują, że studia, kursy, i szkolenia są wartościowym szczeblem rozwoju kariery psychologów, fizjoterapeutów, dietetyków, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów, menedżerów sportu, mundurowych, pedagogów, tancerzy czy pracowników branży turystycznej i rekreacyjnej.

Studia podyplomowe w AWF Poznań można podjąć na takich kierunkach jak m.in. Psychologia Sportu, Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie, czy Trener Osobisty (Personalny).

Z ofertą edukacyjną Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia można zapoznać się na stronie: link. Rekrutacja odbywa się mailowo (cdks@awf.poznan.pl) lub telefonicznie (515 175 258).