Matury trwają, jednak nie wszyscy maturzyści wybrali już, na jakie kierunki studiów będą aplikować. Dla osób zainteresowanych podróżami, branżą turystyczną oraz przyszłościową współpracą z seniorami zorganizowane zostało spotkanie online ze studentami kierunków Turystyka i Rekreacja oraz Animacja Osób 50+. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 czerwca br. o godz. 12.00 na platformie ZOOM.

Podczas wydarzenia studenci powiedzą dlaczego wybrali właśnie te studia, podzielą się doświadczeniami ze studenckiego życia i opowiedzą o możliwościach rozwoju wynikających z nauki w AWF Poznań. Kandydaci uzyskają najważniejsze informacje o procesie rekrutacji i kierunkach, m.in. o tym, jakie są dostępne specjalizacje, na którym roku dokonuje się ich wyboru, jakie są perspektywy zawodowe, jak przebiegają praktyki i obozy sportowe czy jakie języki obce znajdują się w programie studiów.

W spotkaniu uczestniczyć będą także pracownicy naukowo-dydaktyczni Katedry Turystyki i Rekreacji. Dla kandydatów będzie to więc okazja do poznania przyszłych wykładowców.

Zainteresowanych zachęcamy do śledzenia informacji na wydarzeniu „Startuj z AWF Poznań! Spotkanie online ze studentami kierunków: Turystyka i Rekreacja oraz Animacja Osób 50+” [link].

Wydarzenie koordynują przedstawiciele Katedry Turystyki i Rekreacji.

Link do spotkania:
ID spotkania: 681 092 1728