Kandydaci na studia w naszej Akademii na wybór kierunków mają czas do połowy sierpnia. Dla miłośników tańca, którzy dopiero w ostatnich tygodniach podjęli decyzję o rekrutacji na kierunek Taniec w Kulturze Fizycznej, członkowie SKN Pracownia Nauk o Tańcu AWF Poznań oraz przedstawiciele Zakładu Tańca organizują spotkanie informacyjne online. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 czerwca br., o godz. 11 na platformie ZOOM.

SKN Pracownia Nauk o Tańcu AWF Poznań po raz drugi organizuje spotkanie dla przyszłych studentów. Podobnie jak podczas kwietniowych Dni Otwartych tego kierunku, kandydaci dowiedzą się, jak wygląda program studiów, jak przebiegają studenckie praktyki zawodowe, jakie dodatkowe aktywności można podejmować w Uczelni, co wyróżnia poznańską AWF i dlaczego warto wybrać ten kierunek studiów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11 na platformie ZOOM. Szczegółowe informacje wraz z danymi dostępu do wydarzenia znajdują się na stronie: link.

Organizatorzy zapowiadają, że kolejne spotkanie informacyjne odbędzie się w lipcu. Termin nie jest jeszcze znany.

Zapraszamy!

Fot. M. Zakrzewski