Biblioteka Główna AWF Poznań wznowiła stacjonarną działalność wypożyczalni w zakresie umożliwiającym m.in. wypożyczenie zamówionych książek, zwrot egzemplarzy oraz uzyskanie podpisu pod obiegówką. Czytelnia biblioteki pozostaje zamknięta do odwołania.

Pracownicy Uczelni, doktoranci, studenci oraz inni uprawnieni użytkownicy z wypożyczalni mogą korzystać w celu: wypożyczenia i zwrócenia książek, podpisania obiegówki oraz zapisania do biblioteki i aktywowania dostępu do zbiorów. Egzemplarze można zamawiać jedynie drogą elektroniczną przez katalog online, wykorzystując prywatny sprzęt (komputer lub smartphone).

Użytkownicy wypożyczalni muszą przestrzegać ogólnych zasad Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz szczegółowych zasad korzystania z obiektu AWF Poznań, które dostępne są na stronie: link.

Biblioteka Główna informuje także, że termin zwrotu książek, który przypadł na okres zamknięcia biblioteki (od 11 marca do 23 czerwca), został automatycznie przedłużony do 30 września br. Za okres od 11 marca do 30 września nie będą naliczane opłaty za nieterminowy zwrot książek. Płatności podlegają opłaty naliczone do 10 marca br.

Wypożyczalnia otwarta jest od poniedziałku do piątku, w godz. 11-14.