Kandydaci do Szkoły Doktorskiej w AWF Poznań już od 1 lipca mogą składać wnioski o przyjęcie. Przypominamy, jakie dokumenty należy przygotować oraz gdzie i kiedy je  dostarczyć.

Kandydat do Szkoły Doktorskiej w dyscyplinie nauk o kulturze fizycznej składa wniosek o przyjęcie do Szkoły oraz następujące załączniki: zgoda potencjalnego promotora, opisu problemu badawczego, listę dotychczasowych osiągnięć naukowych (publikacji, staży, udziału w projektach badawczych czy konferencjach i in.), odpis dyplomu magisterskiego, kwestionariusz osobowy i życiorys.

Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Doktorskiej znajdującego się w budynku dydaktycznym przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 (I piętro, pok. 120 lub 121). Sekretariat jest otwarty do końca lipca od poniedziałku do piątku w godz. 9-13. Dokumenty będą przyjmowane także do 14 sierpnia br., a następnie od 1 do 4 września br. (godziny pracy sekretariatu w tych okresach zostaną podane później).

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej w AWF Poznań dostępne są na stronie: link.

Przypominamy, że na terenie Uczelni należy przestrzegać zasad mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.