Osoby zainteresowane zdobywaniem nowych kompetencji zawodowych i pogłębianiem wiedzy w ofercie Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia AWF Poznań znajdą ciekawe kierunki studiów podyplomowych, szkoleń i kursów. Trwa rekrutacja ciągła na semestr zimowy w roku akademickim 2020/2021!

W AWF Poznań dodatkowe kompetencje zawodowe mogą zdobyć m.in. fizjoterapeuci, trenerzy, nauczyciele, dietetycy, menadżerowie, psycholodzy, trenerzy personalni czy przedstawiciele branży turystyczno-rekreacyjnej. Jakość kształcenia gwarantują praktycy tworzący kadrę dydaktyczną kierunków.

Oferta Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoko wykwalifikowanych pracowników, rozumiejących potrzeby osób aktywnych fizycznie na poziomie profesjonalnym i rekreacyjnym.

Ze względu na trwające ograniczenia związane z epidemią koronawirusa zgłoszenia przyjmowane są mailowo (cdks@awf.poznan.pl) lub telefonicznie (515 175 258). Więcej informacji dostępnych jest na stronie: [link].