Platforma e-learningowa przygotowana przez Reginalne Centrum Informatyki w Krakowie dostępna dla uczestników szkolenia Legia Akademicka.

Sprawdź jak się zalogować!

INFORMUJEMY, ŻE JEST TO STRONA JEDYNIE DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU LEGIA AKADEMICKA!

Od tegorocznej edycji programu Legia Akademicka część treści programowych będzie przekazywana uczestnikom w formie e-learningu przygotowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Poniżej podajemy instrukcję dla Uczestników programu w Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

1. Wejdź na stronę :  https://la.elearning.wp.mil.pl/

2. Aby uzyskać dostęp do platformy niezbędna jest nazwa użytkownika, która wygląda w sposób następujący dla wszystkich uczestników :

_awfepp.20.imię.nazwisko  – oczwiście wpisujemy swoje imię i nazwisko (bez polskich znaków), wszystko małymi literami

3. Początkowe hasło do wszystkich kont uczestników jest następujące :

Re$ort1234 – w miejsce liczb 1234 należy wstawić cztery ostatnie cyfry swojego numeru PESEL ( hasło rozpoczyna się od wielkiej litery R!)

4. Po pierwszym zalogowaniu na platformie należy zmienić swoje hasło.

5. Materiały, z którymi należy się zapoznać znajdują się w zakładce SZKOLENIA.

6. Wybieramy interesujący nas moduł, a następnie dostępny kurs.

W chwili obecnej dla Uczestników programu udostępniony został kurs w module podstawowym – Szkolenie medyczne.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z powyższym kursem, a także sprawdzanie platformy. W kolejnych dniach Ministerstwo Obrony Narodowej planuje uruchomienie kolejnych kursów w module podstawowym i podoficerskim.