W naszej filii AWF w Gorzowie Wlkp. powitaliśmy po mistrzowsku naszych studentów, medalistów Mistrzostw Świata i Europy w kajakarstwie. Zaproszenie do udziału w uroczystości przyjęli: Anna Puławska, Julia Olszewska, Wiktor Głazunow, Alex Koliadych – zawodnicy gorzowskich klubów: AZS AWF Gorzów Wielkopolski i Admira Gorzów Wielkopolski.

Wydarzenie otworzył dziekan gorzowskiej filii prof. AWF dr hab. Piotr Żurek. – Chcę zapewnić, że nadal będziemy robić wszystko, abyście mieli jak najlepsze warunki do pogodzenia uprawiania profesjonalnego sportu, na najwyższym poziomie z nauką – podkreślał. Głos zajęli również prezesi klubu AZS AWF Gorzów Wlkp.: Jan Horoszkiewicz i Marek Zachara.

Na spotkanie przybyli przedstawiciele władz miasta i województwa, reprezentowani przez z-cę prezydenta Małgorzatę Domagałe, wicemarszałka Łukasza Poryckiego i przedstawiciela wojewody lubuskiego – Tomasza Rafalskiego. Na uroczyste powitanie przybyli również zawodnicy KS Admira i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Gorzowie Wlkp.