Marzy ci sie studiowanie w słonecznej Portugalii? A może chciałbyś przenieść się na kilka miesięcy do naszych sąsiadów z południa? Sekcja Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór uzupełniający na wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2022/2023, w ramach programu Erasmus+. Potrwa on do 12 października br. Studenci do wyboru mają uczelnie mieszczące się m.in. w Chorwacji, Grecji, Portugalii, na Cyprze, Węgrzech, we Włoszech lub w Czechach.

Poniżej wykaz wolnych miejsc:[link].

Link do formularza: [link]

Wypełniony na komputerze formularz ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem należy przesłać na adres: modrzejewska@awf.poznan.pl lub nawrocka@awf.poznan.pl, albo dostarczyć osobiście (pokój 116 na I piętrze w Budynku Dydaktycznym), od poniedziałku do piątku w g. 10-14.

Termin składania formularza rekrutacyjnego: 12 października br.

Studenci I roku studiów magisterskich proszeni są o załączenie do formularza skanu suplementu do dyplomu w celu obliczenia średniej ocen z czterech ostatnich semestrów.Więcej informacji znajdziecie w zakładce Erasmus+: [link].