Studenci kierunku Turystyka i Rekreacja na studiach magisterskich zorganizowali akcję charytatywną dla Fundacji „Labrador”, która działa na rzecz osób niewidomych, oraz dla schroniska dla zwierząt w Poznaniu. Jest to kolejna zbiórka funduszy zorganizowana w ramach uzyskania zaliczenia z przedmiotu związanego z animacją czasu wolnego. Zachęcamy do wsparcia działań studentów!

W tym roku zbiórka i przygotowania do niej musiały przybrać formę online. Studenci promują więc akcję na wydarzeniu na portalu Facebook oraz na dedykowanym profilu na portalu Instagram. Środki zbierają na platformie Zrzutka.pl oraz bezpośrednio na Facebooku.

Zachęcamy do zapoznania się z efektami pracy studentów i wsparcia szczytnego celu.

Wydarzenie „Pomoc na 4 łapy”: link

Profil „Pomoc na 4 łapy” na Instagramie: link