Kandydat do Szkoły Doktorskiej to pasjonat, który chce badać uwarunkowania i skutki aktywności fizycznej człowieka w kontekście sprawności fizycznej, rozwoju fizycznego, jakości życia i zdrowia. Wyniki jego badań przyczynią się do współtworzenia wiedzy naukowej wykorzystywanej przez trenerów, nauczycieli, instruktorów sportu, menadżerów czy analityków sportowych. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na rok akademicki 2021/2022.

Aby aplikować do Szkoły Doktorskiej należy spełnić kilka podstawowych warunków: posiadać tytuł zawodowy magistra lub równorzędny, otrzymać zgodę przyszłego promotora na objęcie opieką naukową, posiadać zadowalającą znajomość języka angielskiego, wykazać wcześniejsze doświadczenia i osiągnięcia naukowe oraz przygotować dobry projekt naukowy.

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów, potencjalnych promotorów oraz etapów i terminów rekrutacji do Szkoły Doktorskiej dostępne są na stronie: link