Jak połączyć sezon zawodowych rozgrywek w Ekstraklasie ze studiami? Czy możliwe jest trenowanie snowboardu w Zakopanem i studia w Poznaniu? Jak różnorodność poznawanych na studiach dyscyplin sportu wpływa na wyniki na międzynarodowych zawodach? O tym między innymi opowiedzą nasi studenci – czynni sportowcy – podczas sobotnich Wiosennych Drzwi Otwartych! Doświadczeniami podzielą się m.in.: Olga Michałkiewicz (wioślarka, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Tokio), Bartłomiej Burman (piłkarz Warty Poznań), Michał Majchrzak (lekkoatleta, członek kadry narodowej), czy Marcin Kitkowski (hokeista na trawie AZS AWF Poznań). Serdecznie zapraszamy!

Łączy ich pasja do sportu oraz chęć ciągłego rozwoju i udoskonalania sportowych umiejętności. Dlatego wybrali AWF Poznań i przekonali się, że ich decyzja była słuszna. W najbliższą sobotę, 17 kwietnia br., nasi studenci-sportowcy opowiedzą kandydatom na studia, jak łączyć naukę z wyczynowym sportem, ile wsparcia otrzymali od wykładowców, których większość także była zawodowymi sportowcami, a także o wyborze naszej Akademii w perspektywie dalszych planów po zakończeniu sportowej kariery.

W wydarzeniu wezmą udział:
– Julia Chmielecka – reprezentantka Polski w snowboardzie,
– Michał Majchrzak – biegacz średniodystansowy, reprezentant Polski,
– Bartłomiej Burman – zawodnik KS Warta Poznań,
– Zuzanna Krygier – zawodowa tenisistka,
– Klaudia Mitko – reprezentantka Polski w ju jitsu (grappling),
– Marcin Kitkowski – halowy mistrz Polski w hokeju na trawie, zawodnik AZS AWF Poznań,
– Monika Gregor – zawodniczka taekwon-do,
– Olga Michałkiewicz – reprezentantka Polski w wioślarstwie, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Zapraszamy 17 kwietnia br. (sobota), od godz. 12.00. Transmisja na żywo odbędzie się na wydarzeniu „Wiosenne Drzwi Otwarte online” na Facebooku (link).

Szczegółowy program wydarzenia: Pobierz