Od spotkania z kandydatami na studia dzielą nas tylko godziny – to już w sobotę – 17 kwietnia o godz. 12. Kandydatów przywita Rektor Akademii prof. AWF dr hab. Dariusz Wieliński. Prezentacja kolejnych kierunków odbywać będzie się co pół godziny, do ok. godz. 16.15. Transmisja na żywo z „Wiosennych Drzwi Otwartych online AWF Poznań” dostępna będzie na wydarzeniu na Facebooku.

Spotkanie z kandydatami zostało podzielone na bloki tematyczne, a każdy kierunek zostanie przedstawiony podczas półgodzinnej prezentacji. Uczestników wydarzenia przywitają Rektor prof. AWF dr hab. Dariusz Wieliński oraz prodziekani ds. studenckich – dr Krystian Wochna oraz dr Tomasz Garsztka. Kandydaci zobaczą także pracownie i laboratoria, w których realizowane są zajęcia.

Na początku blok „Rekrutacja krok po kroku – terminy i zasady naboru”. Zaraz po nim, o g. 12.30 – prezentacja kierunku Sport i o g. 13 – Wychowania Fizycznego. Różnice między tymi kierunkami prodziekani omówią podczas prezentacji „WF czy Sport? Czym różnią się te kierunki” o g. 13.30. Później, o g. 13.40 chwila na opowieści studentów o „Obozach pełnych wrażeń – latem i zimą”. Temat technologii cyfrowych w nauczaniu w AWF o g. 13.50.

Nowości na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Taniec w kulturze fizycznej zostaną przedstawione odpowiednio o g. 14 i 14.30. Kandydaci mają w czym wybierać!

W bloku „Zdrowie przede wszystkim!” zaczynającym się o g. 15 studenci oraz wykładowcy przedstawią kierunki Fizjoterapia (g. 15) oraz Dietetyka (g. 15.30).

Spotkanie zakończy wizyta z kamerą w filii naszej Akademii w Gorzowie Wielkopolskim. Dziekan Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej dr hab. Piotr Żurek opowie o możliwościach studiowania w Gorzowie, wykładanych kierunkach – Wychowaniu Fizycznym, Fizjoterapii i Dietetyce. Połączymy się także ze studentką, uczestniczką tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio – wioślarką Olgą Michałkiewicz.

Zapraszamy 17 kwietnia br. (sobota), od godz. 12.00. Transmisja na żywo odbędzie się na wydarzeniu „Wiosenne Drzwi Otwarte online AWF Poznań” na Facebooku (link).

Program wydarzenia: Pobierz