Florecistka Martyna Jelińska – zawodniczka Sekcji Szermierczej AZS AWF Poznań – wygrała w niedzielę, tj. 25 kwietnia, turniej kwalifikacyjny w Madrycie i wywalczyła udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Zawodniczka jest podopieczną naszego absolwenta trenera Włodzimierza Węcławka. Na najważniejszej imprezie w roku Akademię reprezentować będą także studentki Filii w Gorzowie Wlkp. – kajakarki: Karolina Naja i Anna Puławska, oraz wioślarka Olga Michałkiewicz. O kolejną kwalifikację walczyć będą kanadyjkarze: Tomasz Barniak (AZS AWF Poznań) i Wiktor Głazunow (AZS AWF Gorzów, student Filii w Gorzowie Wlkp.), podczas Pucharu Świata w Szeged (12-13 maja br.). Za wszystkich sportowców trzymamy kciuki.