Kandydaci zainteresowani Tańcem w kulturze fizycznej mają dodatkową szansę na zdobycie wszystkich informacji o tym kierunku. Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Pracownia Nauk o Tańcu, we współpracy z wykładowcami, organizują dodatkowy Dzień Otwarty Online. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę – 29 maja br., o g. 12 na Zoomie. Więcej informacji na stronie (link). Zachęcamy do udziału!

Studenci z SKN Pracownia Nauk o Tańcu kontynuują inicjatywę podjętą w ubiegłym roku i spotykają się z zainteresowanymi studiowaniem na kierunku Taniec w kulturze fizycznej. Spotkanie będzie okazją do zadania pytań, zobaczenia materiałów z zajęć i występów studentów, a także do rozwiania wątpliwości związanych z procesem rekrutacji.

Przypominamy, że w tegorocznej rekrutacji na ten kierunek jest ważna zmiana – egzamin artystyczny odbędzie się zdalnie. Oznacza to, że kandydaci muszą nagrać 1,5-minutowy taniec solo bez muzyki, umieścić na dysku Google lub YouTubie, a link przesłać do 9 lipca br., do godz. 23.59 na adres: ambroszczyk@awf.poznan.pl. Nagrania zostaną ocenione przez komisję.

Zachęcamy do śledzenia informacji o Dniu Otwartym na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku (link) i do udziału w spotkaniu!

Fot. Marta Mierzejewska