Karolina Naja oraz Anna Puławska (AZS AWF Gorzów) zostały srebrnymi medalistkami Mistrzostw Europy, rozgrywanych w Poznaniu w dniach 3-6 czerwca br. Bardzo blisko podium byli inni zawodnicy związani z naszą Akademią, m.in. reprezentant klubu AZS AWF Poznań Tomasz Barniak oraz Wiktor Głazunow z AZS AWF Gorzów.

Kajakarki Karolina Naja oraz Anna Puławska srebrny medal wywalczyły w konkurencji K2 na 500 metrów. Zaraz za podium, na miejscu IV, uplasowali się: Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak (C2 1000 m), nasza studentka Katarzyna Szperkiewicz (AZS AWF Poznań, C1 500 m) oraz Anna Puławska w osadzie z Justyną Iskrzycką, Heleną Wiśniewską i Katarzyną Kołodziejczyk (K4 500 m). Na Mistrzostwach Europy wystartował również nasz student Jakub Stepun (AZS AWF Poznań), który w konkurencji K1 na 200 m zajął III miejsce w finale B.

Serdecznie gratulujemy!