Drugie miejsce w finale K2 500 m, srebrny medal olimpijski, trzeci medal dla reprezentacji Polski podczas Igrzysk w Tokio – to osiągniecia Karoliny Nai i Anny Puławskiej – kajakarek, naszych studentek z Filii AWF Poznań w Gorzowie Wlkp. Trenerem kadry jest także absolwent AWF Poznań – Tomasz Kryk. Bardzo się cieszymy z ich sukcesu. W finale C2 1000 m popłynęli także dziś, tj. 3 sierpnia br., kanadyjkarze – Wiktor Głazunow (student Filii w Gorzowie Wlkp. i zawodnik AZS AWF Gorzów) i Tomasz Barniak (zawodnik AZS AWF Poznań), w którym zajęli 7 miejsce. Władze i cała społeczność Akademii serdecznie gratulują zawodniczkom i zawodnikom oraz trenerowi i trzymają kciuki za piątkowy występ kajakarek podczas eliminacji K4 500 m.