Interdyscyplinarne umiejętności, możliwość poznania swoich mocnych stron oraz przestrzeń na wykreowanie pomysłu na siebie – to pozanaukowe zalety studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja w AWF Poznań. Doszło kilka wolnych miejsc, więc warto wykorzystać okazję i wziąć udział w naborze dodatkowym na ten kierunek. Rekrutacja trwa do 12 września br.!

Dyrektorzy hoteli i wydziałów w instytucjach publicznych, właściciele atrakcji turystycznych, przewodnicy wycieczek, specjaliści w parkach krajobrazowych czy twórcy internetowi – łączą ich pasja, ciekawość otaczającego świata i studia na Turystyce i Rekreacji w AWF Poznań, na którym to kierunku zdobyli niezbędne narzędzia do wykreowania ciekawej dla siebie przyszłości.

Wiedzę oraz umiejętności studenci licencjatu zdobywają na jednej z czterech specjalności:
• Rekreacja,
• Menedżer hotelarstwa i gastronomii,
• Turystyka przygodowa,
• Turystyka sportowa.

Nabór dodatkowy to ostatnia szansa na dołączenie do grona kreatywnych studentów, tworzących wyjątkową atmosferę w Uczelni, oraz na zdobycie wykształcenia umożliwiającego pracę w dynamicznie rozwijającej się branży turystycznej, hotelarskiej i rekreacyjnej.

Rekrutacja trwa do 12 września br.!

Szczegółowe informacje o zasadach i terminach: link