Trwa XVIII edycja konkursu Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie. Jego celem jest docenienie oraz promowanie zaangażowania młodych naukowców w działania na rzecz rozwoju miasta. Prace można zgłaszać do 8 listopada br.

W konkursie mogą wziąć udział autorzy i autorki prac dyplomowych obronionych w latach 2020-2021 z dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania.

Na twórców trzech najlepszych prac doktorskich oraz trzech najlepszych prac magisterskich czekają równorzędne nagrody pieniężne. W każdej z kategorii Kapituła przyzna także wyróżnienia.

Wniosek o nagrodę należy złożyć do zaopiniowania w sekretariacie Dziekana odpowiedniego wydziału:
• Wydział Nauk o Kulturze Fizycznej – w formie papierowej (budynek dydaktyczny, I piętro, pok. 133), wersję elektroniczną należy przesłać na adres: dubert@awf.poznan.pl  (plik Word),
• Wydział Nauk o Zdrowiu Należy – w formie papierowej (budynek dydaktyczny, I piętro, pok. 102), wersję elektroniczną należy przesłać na adres: biskup@awf.poznan.pl  (plik Word).

Prace można zgłaszać do 8 listopada br.
Wniosek zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne na stronie: link