W dniach 16-17 listopada br. na terenie Uczelni zorganizowane zostaną szczepienia przeciwko COVID-19 dla pracowników, studentów, doktorantów i osób współpracujących z naszą Akademią.

W dniach 16 listopada trwać będą szczepienia studentów i doktorantów Akademii, natomiast 17 listopada –pracowników i osób współpracujących z Uczelnią. Szczepienia odbywać będą się w godz. 8-15 w salach 023/024 oraz 025/026 w budynku dydaktycznym.

W wyżej wymienionych punktach szczepień na terenie Uczelni, które powstają we współpracy z Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu, będzie można przyjąć pierwszą, drugą lub trzecią dawkę szczepionki. Należy okazać dokument tożsamości.

Pytania można kierować do dra Damiana Dolecińskiego, zastępcy kanclerza, na adres: dolecinski@awf.poznan.pl.