Absolwenci rocznika 1973. świętowali dziś, 26 maja br., uroczystość odnowienia dyplomów ukończenia studiów.  Zebrani studia w ówczesnej Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego (obecnej AWF) rozpoczęli w 1969 r. Obecni w Auli byli świadkami odnowienia dyplomów ukończenia studiów wyższych, a także odebrania przez niektórych zaległych, czekających 50 lat w uczelnianym archiwum, indeksów studenckich.

Społeczność AWF Poznań reprezentowali przedstawiciele władz: Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. Jan Celichowski, Dziekan Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej prof. dr hab. Tomasz Tasiemski, Prodziekan ds. studenckich dr Tomasz Garsztka oraz Prodziekan ds. studiów dr Anna Nadolska.

Wydarzenie zorganizował Dziekan Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej prof. dr hab. Tomasz Tasiemski.